Al een aantal jaren organiseert Leonardo Nika samen met zijn broer Claudio Paddle Surf camps vanuit Portugal. Als professionele Stand Up Paddler, SUP-surfer en instructeur ontwikkelde hij zijn eigen unieke en effectieve lesmethoden waarbij hij enkele van de grootste atleten ter wereld lesgeeft. "We richten ons erop dat je lichaam en geest gefocust zijn op het spel." Maar ook de beginnende supsurfers zijn meer dan welkom en wat is er nu mooier om meteen van de beste les te krijgen zodat je het meteen op de juiste manier en veilige manier leert.
SUP SURF & YOGA RETREAT
De dagen zijn gevuld met natuurlijk elke dag een sup surfsessie op zee waarbij rekening wordt gehouden met ieder zijn niveau. Na de sup surf sessie is er een videoanalyse waar je voortgang wordt bekeken en de verbeterpunten worden besproken. De dag wordt afgesloten met een een yogasessie bij het zwembad. Tijdens deze yogasessie worden oefeningen aangeboden gericht op het supsurfen zodat de spieren soepel blijven, je een betere balans krijgt en je ademhaling meer onder controle.
Daarnaast gaan wij de omgeving verkennen met een mooie mountainbiketocht en hebben wij een een suptocht naar de beroemde Benagilgrotten.
TO INCLUDE
Not included:
Heb je interesse stuur dan bijgaand aanvraagformulier in en wij sturen dit door naar
Nikka Sup Surf Camp.
Wij beantwoorden alle aanvragen binnen 24 uur mocht je na 24 uur nog geen antwoord van ons hebben ontvangen dan is er waarschijnlijk iets mis gegaan en neem dan contact met ons op.